• Dzisiejsza niedziela kończy w liturgii okres wielkanocny. Tym, którzy nie skorzystali jeszcze z sakramentów przypominamy, że przyszła niedziela kończy czas spowiedzi i Komunii wielkanocnej, do której zobowiązują nas przykazania kościelne.
  • Jutro przypada święto NMP Matki Kościoła. Msze jak w dzień powszedni. Dodatkowa Msza sprawowana będzie o godz. 20.00. Po niej zapraszamy na Apel maryjny.
  • Przed nami dziewiąty, ostatni wtorek nowenny przed uroczystością św. Antoniego. Msze z okolicznościową homilią i nabożeństwem ku czci Świętego sprawowane będą o godz. 8.00 i 18.30. Serdecznie zapraszamy naszych parafian i wszystkich czcicieli św. Antoniego.
  • W czwartek przeżywać będziemy uroczystość ku czci Świętego z Padwy. Msze sprawowane będą jak w dzień powszedni. Główne uroczystości będą miały miejsce podczas Mszy wieczornej. Z racji remontu ołtarza w zabytkowym kościele, procesji w tym roku nie będzie. Odnowiony obraz z głównego ołtarza zabytkowej świątyni będzie wyeksponowany w nowym kościele. Ten łaskami słynący, pochodzący z Wenecji wizerunek, został sprowadzony do Polski w 1687 r. Najpierw przechowywany był w zamku ujazdowskim, a następnie został umieszczony w głównym ołtarzu kościoła w Czerniakowie.
  • W przyszłą niedzielę, w czasie Mszy Świętej o godz. 13.00, odbędzie się w naszej parafii uroczystość I Komunii Świętej. Pamiętajmy o modlitwie w intencji dzieci, które po raz pierwszy przyjmą Ciało Chrystusa, aby ich więź z Bogiem stawała się coraz głębsza i wzrastała wraz z nimi.Spowiedź dzieci oraz ich najbliższych odbędzie się w sobotę o godz. 10.00.
  • Również za tydzień, o godz. 8.30, sprawowana będzie Msza Święta w intencji Kościelnej Służby Porządkowej „Totus Tuus” i jej Sympatyków. Spotkanie formacyjne odbędzie się tydzień później, a więc 23 czerwca. Natomiast po południu spotkają się członkowie Żywego Różańca. O godz. 15.45 wymiana tajemnic różańcowych, a o 16.00 Msza św.
  • Zapraszamy na nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego, pół godziny przed Mszą wieczorną, a więc w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.
  • W ostatnim czasie odeszli do Pana śp.: Andrzej Dobrzyński, l. 79 i Elżbieta Rajchenbach, l. 70, oboje z ul. Powsińskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…