• Wczoraj rozpoczęliśmy nabożeństwa czerwcowe ku czci Najświętszego Serca Jezusowego. Są one sprawowane pół godziny przed Mszą wieczorną, a więc w dni powszednie o godz. 18.00, w niedziele o 17.30.
  • Dzisiaj, z racji pierwszej niedzieli miesiąca, bezpośrednio po Mszy Świętej wieczornej, odbędzie się procesja, na którą zapraszamy asystę procesyjną i wszystkich czcicieli Jezusa Eucharystycznego. Dzieci, które pragną czynnie uczestniczyć w procesji, zbierają się przy zakrystii o godz. 18.00.
  • Msza św. w  intencji członków Liturgicznej Służby Ołtarza Dorosłych i ich Rodzin sprawowana będzie jutro o godz. 18.30. Spotkanie formacyjne odbędzie się tydzień później, a więc 10 czerwca.
  • Przed nami ósmy wtorek nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy, patrona naszego klasztoru i starego kościoła. Msze z okolicznościową homilią i nabożeństwem ku czci Świętego sprawowane będą o godz. 8.00 i 18.30. Serdecznie zapraszamy naszych parafian i wszystkich czcicieli św. Antoniego.
  • 6 czerwca, a więc w pierwszy czwartek miesiąca, po Mszy wieczornej, Grupa adoracyjna zaprasza do wspólnej modlitwy przed Najświętszym Sakramentem o nowe powołania do służby Bożej.
  • W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca. Sakrament pokuty sprawowany będzie rano podczas Mszy świętych, po południu zaś od godz. 17.30. Przed południem z posługą sakramentalną odwiedzimy parafian obłożnie chorych.
  • Również w piątek o godz. 17.15 odbędzie się nabożeństwo pokutne dla dzieci, które w tym roku przeżywają rocznicę swojej I Komunii Świętej oraz ich najbliższych. Uroczysta Msza św. z udziałem dzieci rocznicowych sprawowana będzie w niedzielę o godz. 13.00.
  • W tym roku srebrny jubileusz kapłaństwa przeżywa pracujący w naszej parafii o. Kolumban Syty, asystent Franciszkańskiego Zakonu Świeckich i opiekun Grupy Biblijnej. Mszę św. dziękczynną Ojciec Jubilat sprawował będzie w przyszłą niedzielę o godz. 10.00.
  • Za tydzień przypada uroczystość Zesłania Ducha Świętego. Obchody tej uroczystości rozpoczniemy już w sobotę Mszą wieczorną, podczas której zostanie wygłoszona okolicznościowa homilia. Po Mszy Wspólnota Rodzin zaprasza na przygotowaną przez siebie adorację Najświętszego Sakramentu, która zakończy się indywidualnym błogosławieństwem.
  • Zgodnie z poleceniem ks. Kardynała, przed kościołem zbierane są datki na Świątynię Opatrzności Bożej w Wilanowie.