1. We wtorek 19 lutego, po Mszy wieczornej, odbędzie się spotkanie Grupy biblijnej.

 

  1. W piątek 22 lutego przypada święto Katedry św. Piotra. Pamiętajmy w modlitwie o Piotrze naszych czasów, Ojcu Świętym Franciszku.

 

  1. Również w piątek odbędzie się nabożeństwo ku czci św. Rity. Przypominamy, że od stycznia tego roku Msza św. wieczorna tego dnia, sprawowana jest w intencjach powierzanych wstawiennictwu Świętej z Cascii: spisanych na kartkach i odczytanych w czasie nabożeństwa oraz niewypowiedzianych. Po Mszy św. nabożeństwo z poświęceniem róż i ucałowaniem relikwii.

 

  1. Piątek, to również dzień modlitwy w intencji naszych drogich zmarłych, których pożegnaliśmy w lutym. Podczas Mszy wieczornej rodziny zmarłych, których pogrzeb odbył się w naszym kościele, otrzymają pamiątkowe krzyżyki.

 

  1. W przyszłą niedzielę, bezpośrednio Mszy rozpoczynającej się o godz. 11.30, odbędzie spotkanie dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej oraz ich rodziców.

 

  1. W minionym tygodniu odeszli do Pana śp.: Janina Kowalska, l. 81 z ul. Jaszowieckiej; Leopold Sztandur, l. 74 z ul. Jaszowieckiej; Zenona Biernacka, l. 70 z ul. Bernardyńskiej i Grzegorz Kaczorowski, l. 63 z ul. Korczyńskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…