• Z radością informujemy, że nasz chór Cantores Sancti Bonifacii wziął udział w II Ogólnopolskim Konkursie Muzyki Sakralnej „Nadzieja w chórze” w Tykocinie. Chórzyści otrzymali brązowy dyplom w kategorii chóry parafialne. Serdecznie gratulujemy i jednocześnie ponawiamy zaproszenie na koncert chóru, który rozpocznie się dziś po Mszy wieczornej, a więc ok. 19.00.
  • Przed nami siódmy wtorek nowenny przed uroczystością św. Antoniego z Padwy. Msze z okolicznościową homilią sprawowane będą o godz. 8.00 i 18.30. Po nich odmówione zostaną modlitwy nowenny.
  • Najbliższy piątek, to ostatni piątek maja, a więc dzień modlitwy w intencji zmarłych, których pożegnaliśmy w kończącym się miesiącu. Msza w ich intencji sprawowana będzie o godz. 18.30. Rodziny zmarłych, których pogrzeb odbył się w naszym kościele, otrzymają pamiątkowe krzyżyki.
  • Z okazji przypadającego w tym roku stulecia powstania Związku Podhalan,w sobotę o godz. 17.00 na Cmentarzu Czerniakowskim, przy grobie jednego z założycieli Związku, Feliksa Gwiżdża, odbędą się okolicznościowe modlitwy z udziałem górali.  
  • W przyszłą niedzielę, bezpośrednio po Mszy rozpoczynającej się o godz. 11.30, odbędzie się ostatnie spotkanie rodziców i dzieci z racji trwających przygotowań do I Komunii Świętej.
  • Również za tydzień, Ośrodek Edukacji Kulturalnej Sadyba, zaprasza dzieci, młodzież i dorosłych do Parku Dygata na Sadybie, na rodzinny piknik z okazji Dnia Dziecka. Rozpocznie się on o godz. 14.00 i potrwa do godz. 19.00. W programie m.in. konkurencje sportowo-rekreacyjne, toczenie naczyń z gliny, spotkanie z teatrem, jazda rekreacyjna na koniach, możliwość skorzystania z urządzeń lunaparkowych i wiele innych atrakcji.
  • Dziś przed kościołem członkowie parafialnej grupy charytatywnej Auxilium zbierają fundusze przeznaczone na pomoc najuboższym członkom naszej parafii. W imieniu kwestujących i tych, którzy skorzystają z pomocy, serdecznie dziękujemy!
  • Wszystkim Mamom przeżywającym dzisiaj swoje święto, składamy najserdeczniejsze życzenia Bożego błogosławieństwa, zdrowia i radości ze swoim dzieci. Zapewniamy o modlitwie.
  • W ostatnim czasie z naszej wspólnoty parafialnej odeszli do Pana: śp. Włodzimierz Wypych, l. 77 z ul. Korczyńskiej i Marian Węgrzyn, l. 51 z ul. Idzikowskiego. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…