1. Jutro przeżywać będziemy 27 Światowy Dzień Chorego. Naszą modlitwą chcemy wesprzeć wszystkich dotkniętych krzyżem cierpienia, zwłaszcza chorych członków naszych rodzin i naszej parafii. Podczas Mszy o godz. 8.00 i 18.30 udzielony zostanie sakrament namaszczenia. Prosimy o udzielenie pomocy w dotarciu do kościoła chorym z naszych domów czy sąsiedztwa.

 

  1. W odpowiedzi na prośbę części parafian, co jakiś czas sprawować będziemy Mszę wotywną o Duchu Świętym. W najbliższy piątek o godz. 18.15, przed Najświętszym Sakramentem w kaplicy adoracji pomodlimy się wspólnie prosząc o dary Ducha Świętego, a następnie o godz. 18.30 sprawowana będzie Msza św. wotywna.

 

  1. Informujemy, że spotkanie Grupy biblijnej odbędzie się nie w najbliższy wtorek, ale tydzień później, 19 lutego, po Mszy wieczornej.

 

  1. W przyszłą niedzielę o godz. 8.30, sprawowana będzie Msza w intencji członków Kościelnej Służby Porządkowej Totus Tuus i sympatyków. Po niej odbędzie się spotkanie formacyjne.

 

  1. Także za tydzień spotkają się członkowie Żywego Różańca: o 15.45 wymiana tajemnic różańcowych, o 16.00 Msza św., a po niej wspólna modlitwa różańcowa.

 

  1. Szkoła podstawowa i liceum sióstr nazaretanek w Warszawie przy ul. Czerniakowskiej 137, zapraszają na dzień otwarty w najbliższą sobotę od godz. 11.00. Możliwe będzie zwiedzenie szkoły, rozmowa z nauczycielami, poznanie oferty edukacyjnej. Bliższe informacje można znaleźć na stronie internetowej szkoły (nazaretanki.edu.pl) i profilu facebookowym.

 

  1. Prośmy o radość nieba dla naszych zmarłych: Alicji Lewandowskiej, l. 83 z ul. Urle; Mirosława Dziedzińskiego, l. 59 z ul. Powsińskiej; Reginy Bzowskiej, l. 89 z ul. Bernardyńskiej; Haliny Knedler, l. 90 z ul. Bernardyńskiej, Marianny Marek, l. 97 z ul. Jaszowieckiej; Mirosławy Ścisłowskiej, l. 65 z ul. Jaszowieckiej; Janiny Kowalczewskiej, l. 87 z ul. Bartoszka; Tadeusza Dody, l. 84 z ul. Limanowskiego i Władysławy Sieńskiej, l. 66 z ul. Powsińskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…