• Dziś o godz. 17.00 zapraszamy na Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym. Droga Krzyżowa odprawiana jest w piątki: o godz. 7.00, 18.00 (z udziałem dzieci) i o 19.00. Najmłodsi, którzy pragną zaangażować się podczas nabożeństwa proszeni są, by zgłaszać się przy zakrystii 10 minut przed jego rozpoczęciem.
  • Przypominamy, że rekolekcje wielkopostne w naszej parafii rozpoczniemy już za dwa tygodnie, w piątą niedzielę Wielkiego Postu.
  • Jutro przypada uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Porządek Mszy świętych powszedni. Dodatkowa Msza sprawowana będzie o godz. 20.00. Po niej zapraszamy na Apel Maryjny.
  • Uroczystość ta jest również Dniem Świętości Życia, w którym modlimy się o poszanowanie ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci. Wielu tego dnia podejmuje dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Tych, którzy pragną uczynić to wspólnie, zapraszamy na Mszę o godz. 20.00. Na stoliku z prasą przygotowano wydrukowane deklaracje.
  • W tym tygodniu przypada ostatni piątek miesiąca. Podczas Mszy o godz. 18.30 będziemy się modlić za zmarłych, których pożegnaliśmy w marcu. Rodziny zmarłych, których pogrzeb odbył w się w naszym kościele, otrzymają pamiątkowe krzyżyki.
  • Akacja Katolicka zaprasza dzieci wraz z opiekunami na warsztaty plastyczne zatytułowane „Pisanka z palemką”. Odbędą się one za tydzień, o godz. 12.30, w „Kąciku Dobrej Książki”.
  • Również za tydzień, w czasie Mszy Świętej o godz. 11.30, odbędzie się poświęcenie świec dla dzieci przygotowujących się do I Komunii Świętej. Bezpośrednio po Mszy planowane jest spotkanie formacyjne.
  • Siostry Pasjonistki z Wilanowa zapraszają młodzież na dzień skupienia. Odbędzie się on w najbliższą sobotę, 30 marca, w domu sióstr przy ul. Husarii 55/57. Szczegółowe informacje podano na plakacie umieszczonym w gablocie przed kościołem.
  • W miniony czwartek na Cmentarzu Bródnowskim odbył się pogrzeb śp. Jana Wingralka, byłego prezesa naszego parafialnego oddziału Akcji Katolickiej, człowieka, który parafii św. Bonifacego poświęcił wiele czasu i serca. Pomódlmy się o radość nieba dla niego. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…