• W najbliższym tygodniu w liturgii przeżywać będziemy: w poniedziałek – wspomnienie świętych Andrzeja Świerada i Benedykta, pustelników; w środę – święto św. Bonawentury, biskupa i Doktora Kościoła; w czwartek – wspomnienie Najświętszej Maryi Panny z Góry Karmel; w sobotę – święto św. Szymona z Lipnicy, naszego zakonnego współbrata, którego grób znajduje się w bernardyńskim kościele w Krakowie.
  • W przyszłą niedzielę o godz. 8.30 sprawowana będzie Msza św. w intencji członków Kościelnej Służby Porządkowej Totus Tuus. Po południu natomiast spotkają się członkowie Żywego Różańca: o godz. 15.45 wymiana tajemnic różańcowych, a o 16.00 Msza św.
  • Ośrodek Edukacji Kulturalnej „Sadyba” zaprasza na akcję Lato w Klubie w ramach Akcji Lato w Mieście. Zajęcia opiekuńczo – wychowawcze dla dzieci w wieku od 6 do 12 lat, odbywać się będą w ścisłym reżimie sanitarnym, w grupach do 12 osób. Termin zajęć: od 13 do 31 lipca. Zapisy telefoniczne w Ośrodku Edukacji Kulturalnej Sadyba przy ul. Korczyńskiej.
  • W ostatnim czasie naszą wspólnotę parafialną pożegnali śp.: Maria Wrzodak, l. 96 z ul. Bernardyńskiej i Wiesław Miszczuk l. 62 z ul. Powsińskiej. Wieczny odpoczynek racz im dać, Panie…