• W środę przypada uroczystość św. Jana z Dukli, bernardyńskiego zakonnika, patrona naszej nowej świątyni. Serdecznie zapraszamy na Mszę o godz. 18.30.  Po niej odbędzie się procesja z relikwiami Świętego po krużganku nowego kościoła. Dziękujemy Bogu za tego skutecznego orędownika i przyzywamy Jego opieki nad wspólnotą naszej parafii i każdym z nas. Wdzięczną myślą ogarniamy także tych wszystkich, którzy swoją pracą i ofiarnością przyczynili się do powstania naszego nowego kościoła.
  • W krużganku nowego kościoła można obejrzeć wystawę zatytułowaną „Przybyłem, aby błogosławić”. Składają się na nią pamiątkowe fotografie przedstawiające kard. Stefana Wyszyńskiego wizytującego naszą parafię w 1970 r., ornat, w którym sprawował wtedy Mszę św. i księgę, do której własnoręcznie wpisał protokół powizytacyjny. Początek zwiedzania od strony zakrystii.  
  • Od lipca wróciliśmy do tradycyjnego porządku Mszy w naszej parafii. Zrezygnowaliśmy z dodatkowych Mszy niedzielnych wprowadzonych w czasie pandemii. W niedziele Msza o godz. 7.00 sprawowana będzie ponownie w kościele św. Antoniego, a Msza wieczorna w lipcu, sierpniu i wrześniu o godz. 19.00. W dni powszednie Msza o 6.30, do października włącznie, sprawowana będzie również w kościele św. Antoniego.
  • Kancelaria parafialna w czasie wakacji czynna będzie raz dziennie: w poniedziałki, środy i piątki od 11.00 do 12.00; we wtorki i czwartki od 16.00 do 18.00.
  • Wszystkim regenerującym siły i udającym się na wakacje życzymy bezpiecznego i radosnego wypoczynku.
  • W ostatnim czasie naszą wspólnotę parafialną pożegnał śp. Zbigniew Stefański, l. 78 z ul. Jaszowieckiej. Wieczny odpoczynek racz mu dać, Panie…