• Dziś w czasie Mszy o godz. 13.00 druga grupa dzieci z naszej parafii przyjmie (przyjęła) I Komunię św. Dzieci i rodziców polecamy Waszej modlitwie. Trzecia grupa przystąpi do sakramentu Eucharystii 20 września.
  • Dla wielu z nas, zwłaszcza dla dzieci i młodzieży rozpoczął się czas wakacji. Postarajmy się dobrze go zaplanować i wykorzystać. Wyjeżdżającym i pozostającym w domu życzymy, by wakacje stały się okazją nie tylko do fizycznego i umysłowego wypoczynku, ale również do duchowego wzrostu.
  • W październiku przypadnie 50 rocznica wizytacji, której dokonał w naszej parafii Prymas Polski, kard. Stefan Wyszyński. W ramach przygotowań do beatyfikacji Prymasa Tysiąclecia, w krużganku nowego kościoła przygotowaliśmy wystawę zatytułowaną „Przybyłem, aby błogosławić”. Można na niej zobaczyć pamiątkowe fotografie przedstawiające Prymasa w naszej parafii, ornat, w którym sprawował wtedy Mszę św. i księgę, w której własnoręcznie dokonał wpisu podsumowującego wizytę na Czerniakowie. Początek zwiedzania od strony zakrystii.  
  • Przypominamy, że od lipca wracamy do tradycyjnego porządku Mszy w naszej parafii. Rezygnujemy z dodatkowych Mszy niedzielnych. Niedzielna Msza o godz. 7.00 sprawowana będzie ponownie w kościele św. Antoniego, a Msza wieczorna w lipcu, sierpniu i wrześniu o godz. 19.00. W dni powszednie Msza o 6.30, do października włącznie, sprawowana będzie również w kościele św. Antoniego.
  • Dziś, jak w każdą ostatnią niedzielę miesiąca, Grupa Charytatywna Auxilium kwestuje na pomoc dla najbardziej potrzebujących parafian. W imieniu kwestujących i tych, którzy skorzystają z pomocy serdecznie dziękujemy.
  • Jutro w liturgii przeżywać będziemy uroczystość świętych apostołów Piotra i Pawła, w piątek natomiast święto św. Tomasza Apostoła.
  • W tym tygodniu przypadają dni odnowy duchowej: pierwszy piątek i pierwsza sobota miesiąca. Sakrament pokuty sprawowany będzie w czasie Mszy świętych.
  • Kancelaria parafialna w lipcu i sierpniu czynna będzie w następujących godzinach: w poniedziałek, środę i piątek od 11.00 do 12.00; we wtorek i w czwartek od 16.00 do 18.00.
  • W ostatnim czasie naszą wspólnotę parafialną pożegnała śp.Adela Sikorska, l. 86 z ul. Jaszowieckiej. Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie…