• Dziś w czasie Mszy o godz. 13.00 pierwsza grupa dzieci z naszej parafii przyjmie I Komunię św. Dzieci ich rodziców polecamy Waszej modlitwie. Druga grupa przystąpi do sakramentu Eucharystii za tydzień, również o godz. 13.00.
  • Przed nami ostatni tydzień nabożeństw czerwcowych, w czasie których adorując Najświętszy Sakrament zgłębiamy tajemnicę miłości Boga do człowieka. Przypominamy, że nabożeństwa rozpoczynają się pół godziny przed Msza wieczorną. Zachęcamy do udziału.
  • W poniedziałek zapraszamy wszystkich czcicieli św. Rity. O godz. 18.30 sprawowana będzie Msza św. z okolicznościową homilią, a po niej odbędzie się nabożeństwo ku czci Świętej połączone z poświęceniem róż. W zakrystii oraz przy figurze św. Rity w kaplicy adoracji można składać kartki z podziękowaniami i prośbami, które zostaną odczytane w czasie nabożeństwa.
  • W środę przypada uroczystość narodzenia św. Jana Chrzciciela. Tego dnia swoje imieniny obchodzi nasz zakrystian, br. Symplicjusz. Msza św. w jego intencji sprawowana będzie o godz. 18.30.
  • W tym tygodniu przypada ostatni piątek miesiąca. Podczas mszy o godz. 18.30 będziemy się modlić o radość nieba dla tych, których pożegnaliśmy w czerwcu. Rodziny zmarłych, których pogrzeb odbył się w naszym kościele otrzymają pamiątkowe krzyżyki.
  • Już dzisiaj informujemy, że od lipca wracamy do tradycyjnego porządku Mszy w naszej parafii. W niedziele Msza o godz. 7.00 sprawowana będzie w kościele św. Antoniego, a Msza wieczorna w lipcu, sierpniu i wrześniu celebrowana będzie o godz. 19.00. W dni powszednie Msza o godz. 6.30 (do października włącznie) sprawowana będzie w kościele św. Antoniego.
  • W ostatnim czasie naszą wspólnotę parafialną pożegnała śp. Halina Protas, l. 83 z ul. Powsińskiej. Wieczne odpoczywanie racz jej dać, Panie…