590px-foska-svg

OAZA FRANCISZKAŃSKA

Od września 2015 r. wznowiła działalność FRANCISZKAŃSKA OAZA DZIECI BOŻYCH – wspólnota, która poprzez wspólną zabawę, śpiew i modlitwę uczy się odkrywać, jak dobry jest Pan. OAZA nie tylko bawi, lecz również uczy i wychowuje do życia we wspólnocie z Bogiem i z ludźmi.

Spotkania formacyjne odbywają się w każdy piątek o godz. 17.00 (maksymalnie do godz. 18.25). Zbiórka przy bramie od ul. Gołkowskiej. Spotykamy się także co niedzielę na wspólnej Mszy świętej dla dzieci o godzinie 11.30.

Do OAZY należą dzieci od pierwszej klasy szkoły podstawowej wzwyż. Zapraszamy także animatorów i wolontariuszy oraz wszystkich chętnych, grających na różnych instrumentach, którzy pragnęliby włączyć się we wspólną modlitwę, bo “KTO ŚPIEWA DWA RAZY SIĘ MODLI”.

Informacje o chęci należenia do OAZY, jak również chęci jej wspomagania czy też ciekawe propozycje, prosimy przesyłać na e-mal: asysta.bernardyni@wp.pl z dopiskiem w temacie: “oaza”.

Opiekę nad OAZĄ sprawują: Magdalena S., Agnieszka N. i o. Lambert.

Jeśli jesteś gotowy do wspólnej zabawy, jeśli Twoja buzia jest w stanie podjąć niegasnący uśmiech, gardło radosny śpiew a serce trud odkrywania Pana Boga, to serdecznie zapraszamy Cię do wspólnoty FRANCISZKAŃSKIEJ OAZY DZIECI BOŻYCH!!!

INFORMACJE BIEŻĄCE:

Aktualności w zakładce: https://parafia.bernardyni.net/duszpasterstwo-dzieci-2/grupy-dla-dzieci/